En
تاریخ : پنجشنبه 21 مرداد 1400
کد 8230

با نهایی شدن مطالعات، احداث استادیوم ورزشی یکی از مهمترین پروژه‌های شهرستان دماوند خواهد بود

فرماندار شهرستان دماوند گفت: با نهایی شدن مطالعات، احداث استادیوم ورزشی یکی از مهمترین پروژه‌های شهرستان دماوند خواهد بود.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان دماوند، مهدی حیدری در نشست تجلیل از خبرنگاران و فعالان حوزه خبر شهرستان دماوند اظهار داشت: در حوزه ورزش دغدغه‌های قابل اعتنایی وجود دارد، در آغاز سال گذشته برنامه‌ریزی‌های خوبی در زمینه ورزش صورت گرفته بود که متاسفانه با موضوع کرونا مصادف شد و غالب سیاست‌گذاری ها در بودجه، صرف موضوع کرونا شد.

وی افزود: یکی از قربانیان کرونا، حوزه ورزش بود و در این مدت بسیاری از اماکن ورزشی تعطیل و نیمه تعطیل شد؛ اما تلاش ما برای جذب بودجه و کمک به امکانات ورزشی تعطیل نشد.

فرماندار دماوند ادامه داد: در سال های گذشته کلنگ احداث استادیوم ورزشی در شهرستان به زمین خورد، اما مقدمات آغاز به کار آن آماده نبود، این موضوع در مسیر مطالعات قرار گرفت و با اعلام نتایج، پیگیری احداث این پروژه در ردیف های بودجه ای سال ۱۴۰۱ قرار خواهد گرفت و با نهایی شدن مطالعات، احداث استادیوم ورزشی یکی از مهمترین پروژه‌های شهرستان خواهد بود.

حیدری بیان کرد: در این خصوص ۱۰۰ میلیون تومان برای مطالعات این طرح اختصاص داده شده که در حال پیگیری و نهایی شدن است.

وی تصریح کرد: در سال جاری، بودجه ای در خصوص تکمیل استادیوم ورزشی، تجهیز برخی اماکن ورزشی، تعمیر سالن های ورزشی، تکمیل سالن ورزشی سادات محله، رفع مشکل کف پوش و انشعابات سالن ها و احداث خانه جوان با بیش از 4 میلیارد و 500 میلیون تومان اعتبار پیش بینی شده است.

فرماندار شهرستان دماوند تأکید کرد: در خصوص بحث اسپانسر بودن کارخانجات در حوزه ورزش، کارخانجات شهرک‌های صنعتی دماوند با وجود ظرفیت های بالا، توان مالی چندانی در خصوص حمایت از ورزش ندارند و در یک سال و نیم گذشته، با مشکلات اقتصادی و حوزه صنعت دست و پنجه نرم می‌کردند.

حیدری گفت: با این وجود اگر رشته های ورزشی و یا افراد ورزشکار بتوانند در مسابقات لیگ های برتر کشور حضور پیدا کنند، به صورت خاص تحت حمایت قرار خواهند گرفت.

انتهای پیام/
  • نوشته شده
  • در پنجشنبه 21 مرداد 1400
  • توسط روابط عمومی-سعید خانی فرمانداری شهرستان دماوند
  • تعداد بازدید 9