En
تاریخ : دوشنبه 1 شهريور 1400
کد 8262

تقدیر مدیران شهری از پزشکان و مدافعان سلامت شهر آبسرد به مناسبت روز پزشک

مدیران شهری از پزشکان و مدافعان سلامت شهر آبسرد به مناسبت روز پزشک تقدیر کردند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان دماوند، ظهر امروز رئیس و اعضای شورای اسلامی و سرپرست شهرداری آبسرد با حضور در مرکز جامع سلامت و بهداشت و درمانی شهید محسنی آبسرد و مطب پزشکان شهر، طی دیداری از مدافعان سلامت شهر در روز پزشک با اهداء گل و لوح تقدیر از فعالان تلاشگر این عرصه خطیر تقدیر و تشکر کردند.

غلامرضا ربیعی، سرپرست شهرداری آبسرد در حاشیه این دیدارها اظهار داشت: نامگذاری اول شهریور به نام روز پزشک در زاد روز تولد ابوعلی سینا پزشک و دانشمند برجسته ایرانی نشان از توجه و اهمیت این حرفه مقدس در  ایران اسلامی دارد.

وی افزود: پزشکانی که علم، حکمت و اخلاق را در هم آمیخته و با صبر و بردباری از هیچ تلاشی برای زدودن  درد و رنج و پریشانی از بیماران خود دریغ نمی کنند، تمام توان خود را به کار می گیرند تا لباس عافیت بر تن رنجورشان پوشانده و لبخند بر لبانشان بنشانند.

سرپرست شهرداری آبسرد گفت: بر این اساس برای کلیه پزشکان این مرز و بوم خصوصا” پزشکان زحمتکش در شهر آبسرد که با تمام توان، خود را وقف رسیدگی به بیماران، علی الخصوص بیماران درگیر با این بیماری کرونا نموده‌اند، آرزوی موفقیت و سلامتی داریم.

انتهای پیام/

  • نوشته شده
  • در دوشنبه 1 شهريور 1400
  • توسط روابط عمومی-سعید خانی فرمانداری شهرستان دماوند
  • تعداد بازدید 4