En
تاریخ : دوشنبه 22 شهريور 1400
کد 8374

معضل سگ‌های بلاصاحب از گلایه‌مندی به‌حق مردم دماوند است

رئیس شورای اسلامی شهر دماوند با بیان اینکه معضل سگ‌های بلاصاحب از گلایه‌مندی به‌حق مردم دماوند است، گفت: فعالیت‌های آموزشی «تفکیک از مبدأ» گسترش یابد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان دماوند، نشست علنی شورای اسلامی شهر دماوند دقایقی پیش با حضور اعضا در دفتر این شورا آغاز شد؛ پس از قرائت آیاتی از قرآن به پاسداشت مقام شامخ شهدا به رسم جلسات گذشته، فرازی از وصیت‌نامه شهید «علی‌بخش آرویی‌حسینی»، از شهدای روستای آرو قرائت شد.

در ابتدای این نشست، جهت بررسی و تشریح شرح وظایف و اساسنامه شرکت مدیریت پسماند شهرستان‌های دماوند و پردیس، از مسئولان این شرکت دعوت به‌عمل آمد.

اعضای شورای اسلامی شهر دماوند در این نشست، پس از دریافت گزارش عملکرد شرکت به بیان نظرات و سئوالات خود در ارتباط با این شرکت پرداختند.

در این نشست در خصوص مشکلات جمع‌آوری پسماند، عدم رعایت بهداشت توسط کارگران پسماند، تشریح وظایف شرکت مدیریت پسماند و جمع‌آوری سگ‌های بلاصاحب مواردی مطرح شد.

رئیس شورای شهر دماوند با انتقاد از کارگران پسماند که ظاهر مناسبی ندارند و نکات بهداشتی را رعایت نمی‌کنند، اظهار داشت: باید تلاش شود که از خودروهای وانت‌بار جهت تفیک پسماندها استفاده گردد.

حسین آرمودیان‌مقدم افزود: فعالیت‌های فرهنگ‌سازی و آموزشی «تفکیک از مبدأ» باید گسترش یابد و به سمتی برویم که تفکیک پسماند در منازل انجام شود.

وی گفت: موضوع جمع‌آوری سگ‌های بلاصاحب که از گلایه‌مندی‌های به حق مردم است، باید توجه جدی بدان شده و راهکارهای اساسی برای آن در نظر گرفت.

انتهای پیام/

  • نوشته شده
  • در دوشنبه 22 شهريور 1400
  • توسط روابط عمومی-سعید خانی فرمانداری شهرستان دماوند
  • تعداد بازدید 3