En
تاریخ : شنبه 27 شهريور 1400
کد 8417

از عملکرد ضعیف نهادهای مربوطه در خصوص احداث رمپ فرار در ورودی شهر دماوند گلایه‌مندیم

معاون فنی و عمرانی فرماندار شهرستان دماوند گفت: از عملکرد ضعیف نهادهای مربوطه در خصوص احداث رمپ فرار در ورودی شهر دماوند گلایه‌مندیم.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان دماوند، صمد جلیلوند در چهارمین نشست شورای هماهنگی ترافیک شهرستان دماوند اظهار داشت: با توجه به آغاز فصل بارندگی در شهرستان دماوند، شهرداری‌های پنج‌گانه و اداره راه و شهرسازی تمهیدات لازم جهت تهیه نمک و ماسه را در دستور کار قرار دهند.

وی افزود: بحث احداث رمپ فرار در ورودی شهر دماوند در محدوده پلیس راه از موضوعاتی است که از مدت‌ها پیش مطرح شده بود، ما در این خصوص از عملکرد ضعیف نهادهای مربوطه گلایه‌مندیم؛ چرا که بارها شاهد تصادفات خطرناک در محدوده مذکور بودیم و باید ساماندهی امر به سرعت در دستور کار قرار گیرد.

معاون فرماندار دماوند ادامه داد: بنابر طرح نظرات کارشناسی در این نشست، شهرداری دماوند مکلف است نسبت به تأمین مصالح لازم جهت احداث رمپ فرار در ورودی شهر در اسرع وقت اقدام کند؛ علاوه بر این، نصب علایم راهنمایی و رانندگی در این محدوده باید به فوریت در دستور کار قرار گیرد.

جلیلوند خاطرنشان کرد: متأسفانه با گذشت یک سال از مصوبه زیرگذر شلمبه، شهرداری دماوند هیچ اقدامی در این خصوص انجام نداده است.

وی تصریح کرد: در خصوص نصب سرعت‌کاه در ورودی شهر و روبروی پلیس راه، با انجام جانمایی توسط پلیس راهور، شهرداری دماوند نسبت به آغاز عملیات اجرایی آن اقدام خواهد نمود.

معاون فرماندار دماوند گفت: انسداد ورودی ولیران از ساعت ۱۲ ظهر  روز جمعه تا ساعت ۲۴ و تصمیم‌گیری در خصوص عدم تردد خودروهای سنگین با نصب علایم ترافیکی در این محدوده با هماهنگی پلیس راه از موضوعاتی است که باید به جدیت در دستور کار قرار گیرد.

انتهای پیام/
  • نوشته شده
  • در شنبه 27 شهريور 1400
  • توسط روابط عمومی-سعید خانی فرمانداری شهرستان دماوند
  • تعداد بازدید 12