En
تاریخ : يکشنبه 11 مهر 1400
کد 8486

آغاز بازدیدهای هفتگی اعضای شورای شهر کیلان از محلات

رئیس شورای اسلامی شهر کیلان از آغاز بازدیدهای هفتگی اعضای شورای شهر کیلان از محلات خبر داد و گفت: رفع مشکلات محلات در گفت‌وگو با اهالی پیگیری می‌شود.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان دماوند، پیمان آقاجان‌احمدی با بیان این مطلب اظهار داشت: پیگیری مطالبات و رفع مشکلات مردم شریف کیلان، اصلی‌ترین برنامه‌های شورای شهر در دوره ششم است.

وی افزود: در این راستا، علاوه بر بازدیدهای روزانه‌ای که توسط اعضای شورا انجام‌ می‌شود، حضور هر هفته‌ای به صورت ویژه در یکی از محلات هم در دستور کار شورا قرار گرفته است؛ به‌طوری که حداقل یک بار از هر محله‌ در طول ماه بازدید ویژه صورت گرفته و دیدار مردمی در همان محل هم داشته باشیم.

رئیس شورای اسلامی شهر کیلان ادامه داد: این برنامه با هدف دیدار با شهروندان شریف کیلانی، ایجاد رابطه صمیمی و تنگاتنگ، آگاهی از مسائل، مشکلات، نیازهای هر محل، پیگیری درخواست‌های مردمی، گفت‌و‌گو با اقشار مختلف جامعه و … انجام خواهد شد.

آقاجان‌احمدی گفت: در این برنامه، علاوه بر دیدار با اهالی، از نقاط مختلف محلات بازدید ویژه‌ دوره‌ای انجام خواهد شد؛ بازدید از محلات کوهان و کردر و دیدار با اهالی این بخش از شهر، نخستین گام در این طرح است که این بازدید ساعت ۱۰صبح روز دوشنبه، ۱۲مهرماه از گلزار شهدای محله کوهان در جوار امامزاده زین‌العابدین(ع) آغاز می‌شود.

انتهای پیام/

  • نوشته شده
  • در يکشنبه 11 مهر 1400
  • توسط روابط عمومی-سعید خانی فرمانداری شهرستان دماوند
  • تعداد بازدید 3