En
تاریخ : جمعه 16 مهر 1400
کد 8507

کمیسیون ماده ۱۰۰ عاملی برای تخلفات ساختمانی است

دادستان دماوند با بیان اینکه بیشتر امور شهری بدون توجه به ضوابط انجام می‌شود، گفت: کمیسیون ماده ۱۰۰ به عاملی برای تخلفات ساختمانی تبدیل شده است.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان دماوند، محمدتقی تقی‌زاده در بازدید از طرح توسعه و ساماندهی آرامستان روستای زیارت اظهار داشت: موضوع آرامستان و نحوه نظارت بر ساماندهی و توسعه آنها از مباحث مهم و پرتکرار جلسات کمیته انطباق مصوبات شوراهاست که ضرورت دارد با هماهنگی بخشداری و فرمانداری تصمیم عاجلی برای آنها گرفته شود.

وی افزود: عدم وجود نظم و انضباط اداری و شهری موجب شده تا اکثریت قریب به اتفاق شهرها و روستاهای کشور از مبلمان شهری مناسب محروم باشند؛ این بی‌نظمی به‌صورت لجام گسیخته در تاروپود بیشتر ادارات مختلف رسوخ کرده و هرج و مرج شدیدی حکم‌فرماست، به گونه‌ای که می‌توان گفت بیشتر امور شهری بدون توجه به ضوابط و مقررات مربوطه انجام می‌شود‌.

دادستان عمومی و انقلاب دماوند گفت: کمیسیون ماده ۱۰۰ و ۹۹ قانون شهرداری که برای نظم بخشی به ساخت و سازهای درون شهری و حریم شهرها بوده، خود به عاملی برای رسمیت بخشیدن به بی نظمی و تخلفات ساختمانی تبدیل شده است و متخلفین امید دارند که تخلفات آنها در کمیسیون‌های مربوطه منتهی به جریمه شود.

انتهای پیام/

  • نوشته شده
  • در جمعه 16 مهر 1400
  • توسط روابط عمومی-سعید خانی فرمانداری شهرستان دماوند
  • تعداد بازدید 3