En
تاریخ : چهارشنبه 14 مهر 1400
کد 8510

تشدید گشت‌های مشترک به‌منظور برخورد با تخلفات مراکز عرضه گاز مایع در شهرستان دماوند

رئیس اداره صمت شهرستان دماوند از تشدید گشت‌های مشترک به‌منظور برخورد با تخلفات مراکز عرضه گاز مایع و جلوگیری از عرضه خارج از شبکه توزیع گاز مایع خبر داد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان دماوند، آرش آقاجان احمدی با اعلام این خبر اظهار داشت: در راستای پیگیری‌های نماینده محترم مردم دماوند و فیروزکوه در مجلس شورای اسلامی در راستای رفع مشکل کمبود شدید گاز مایع در چند روز اخیر، از امروز به طور محسوس مرتفع و قطعا روز به روز  به سامان‌تر خواهد شد.

وی افزود: همچنین گشت مشترک بازرسی با حضور بازرسان صمت، اتاق اصناف و کارشناسان شرکت پخش فرآورده‌های نفتی جهت برخورد با متخلفان سودجو برگزار شد و با متخلفان برخورد قاطع گردید و مستمر ادامه خواهد داشت.

رئیس اداره صمت شهرستان دماوند ادامه داد: جهت جلوگیری از عرضه خارج از شبکه، توزیع گاز مایع در بستر بانکی و بر پایه سامانه درخواست فرآورده‌های نفتی (سدف) توسط شرکت پخش فرآورده‌های نفتی در حال اجرا و آن شرکت آمادگی صد درصدی جهت ثبت‌نام و همکاری لازم برای تامین نیازهای گروههای مصرف را دارد.

آقاجان احمدی تصریح کرد: شهروندان شریف جهت دریافت گاز مایع برابر ضوابط مقرر آن شرکت اقدام نمایند.

وی گفت: از همشهریان تقاضا داریم برای ساماندهی توزیع و جلوگیری از تخلفات حتما نسبت به ثبت‌نام در سدف به همت شرکت پخش اقدام فرمایند.

انتهای پیام/

  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 14 مهر 1400
  • توسط روابط عمومی-سعید خانی فرمانداری شهرستان دماوند
  • تعداد بازدید 3