En
تاریخ : شنبه 17 مهر 1400
کد 8520

بررسی علت تأخیر گازرسانی به روستاهای بولان، تنگه، دوآب و وردانه

طی نشستی با حضور مسئولان، علت تأخیر در گازرسانی به روستاهای بولان، تنگه، دوآب و وردانه از توابع بخش مرکزی دماوند بررسی شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان دماوند، در این نشست سیداحمد رسولی‌نژاد، نماینده مجلس مردم شریف شهرستان‌های دماوند و فیروزکوه در مجلس شورای اسلامی، مدیرعامل، معاونان و مدیران شرکت گاز استان تهران، بخشدار مرکزی دماوند، روسای ادارات گاز و راهداری شهرستان، رئیس شورای اسلامی بخش مرکزی دماوند، اعضای شورای اسلامی و جمعی از اهالی روستاهای مذکور حضور داشتند.

در این نشست پس از بررسی علل تاخیر و راهکارهای موجود تصمیم گرفته شد با تسریع در عملیات گازرسانی به روستاهای بولان، تنگه، دوآب و وردانه در کوتاه ترین زمان ممکن پروژه مذکور به بهره برداری برسد.

ضمن اینکه مقرر گردید در آینده نزدیک نماینده مجلس و مدیرعامل شرکت گاز استان تهران از روند گاز رسانی به چهار روستا بازدید نمایند.

همچنین سید احمد رسولی نژاد، نماینده مردم شهرستان های فیروزکوه و دماوند در مجلس شورای اسلامی در حاشیه این نشست اظهار داشت: پروژه گازرسانی به ۱۰ روستا شهرستان فیروزکوه ۲ ویژگی داشت، یکی اینکه تلاش ما بر این بود که پیش از فرارسیدن فصل سرما، گازرسانی به این ۱۰ روستا انجام شود.

وی افزود: از مدیر عامل شرکت گاز استان تهران هم درخواست کردیم که در کوتاه ترین زمان نصب علمک و بلافاصله واگذاری انشعابات انجام شود.

نماینده مردم شهرستان های فیروزکوه و دماوند در مجلس شورای اسلامی گفت: مورد دیگر اینکه ان شاءالله روند سازندگی در دو شهرستان ادامه دارد و ما تا دهه فجر ان‌شاءالله شاهد افتتاح گازرسانی به تعدادی دیگر از روستاها در دو شهرستان باشیم.

انتهای پیام/

  • نوشته شده
  • در شنبه 17 مهر 1400
  • توسط روابط عمومی-سعید خانی فرمانداری شهرستان دماوند
  • تعداد بازدید 2