En
تاریخ : يکشنبه 18 مهر 1400
کد 8523

کسبه جوان با الگوبرداری از ریش سفیدان، اخلاق مداری را در سرلوحه کار خود قرار دهند

فرماندار شهرستان دماوند گفت: کسبه جوان با الگوبرداری از ریش سفیدان، اخلاق مداری را در سرلوحه کار خود قرار دهند.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان دماوند، مهدی حیدری در همایش مشترک اتاق اصناف و نیروی انتظامی شهرستان دماوند اظهار داشت: تشکر ویژه ای از روسای اتحادیه های شهرستان دماوند به خاطر همراهی و مساعدت های دوران کرونا داریم که با ایثار و از خودگذشتگی، سلامت را به مردم هدیه دادند. 

وی افزود: در دوران سخت کرونا اصناف علاوه بر همراهی در تعطیلات، مساعدتهایی نیز به حوزه بهداشت و درمان داشتند؛ وظایف اصناف در طول تاریخ کشور قابل توجه است و عمدتا در تحولات سیاسی و اجتماعی نقش بسیار پررنگی داشتند.

فرماندار دماوند ادامه داد: با توجه به حضور پررنگ اصناف در حوزه اجتماع و سیاست، انتظار ما این است که در فعالیت خود مردم را در اولویت قرار دهند.

حیدری با بیان اینکه همه ما بدنه یک جامه هستیم که با قبول مسئولیت های متفاوت، کشور را مدیریت می کنیم؛ اما وظیفه مشترک همه ما، رعایت اخلاق و انسانیت است، گفت: کسبه جوان باید با الگوبرداری از ریش سفیدان، اخلاق مداری را در سرلوحه کار خود قرار دهند.

وی تصریح کرد: با توجه به شرایط اقتصادی موجود، درخواست ما از کسبه رعایت انصاف است و مجموعه دولت در شهرستان نیز در حد توان، کمک حال در امر سیاست‌گذاری محلی و منطقه ای است.

فرماندار دماوند گفت: مدیران شهرستانی موضوعات موجود را با هدف حل مشکل به مدیران بالادستی گزارش می دهند؛ امیدواریم بتوانیم با تعامل شرایط قابل قبولی برای مردم شریف شهرستان ایجاد نماییم.

انتهای پیام/
  • نوشته شده
  • در يکشنبه 18 مهر 1400
  • توسط روابط عمومی-سعید خانی فرمانداری شهرستان دماوند
  • تعداد بازدید 5