En
تاریخ : پنجشنبه 13 آبان 1400
کد 8626

جمهوری اسلامی ایران از آنچه که دشمنان به آن فکر می‌کنند، قوی‌تر است

امام جمعه شهرستان دماوند گفت: جمهوری اسلامی ایران از آنچه که دشمنان به آن فکر می‌کنند، قوی‌تر است.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان دماوند، مراسم استکبارستیزی یوم الله ۱۳آبان با حضور باشکوه مردم همیشه در صحنه در گلزار شهدای مسجد جامع شهر دماوند برگزار شد و تجمع کنندگان، بار دیگر فریاد مرگ بر آمریکا خود را بلند تر به گوش مستکبرین عالم رساندند.

حجت الاسلام کاظم فتاح دماوندی، امام جمعه شهرستان دماوند در مراسم گرامیداشت یوم الله سیزدهم آبان‌ماه، روز ملی مبارزه با استکبار جهانی اظهار داشت: دستگیری و تبعید امام خمینی(ره) به ترکیه به دلیل اعتراض به لایحه کاپیتولاسیون، شهادت ۵۶ نفر از دانشجویان در دانشگاه تهران به دلیل اعتراض به نظام شاهنشاهی و تسخیر لانه جاسوسی، سه حادثه مهم رخ داده در ۱۳ آبان است؛ امام راحل تسخیر لانه جاسوسی را انقلاب دوم قلمداد کردند و اهمیت این موضوع را از دهه فجر و ۲۲ بهمن بیشتر دانستند، زیرا این اقدام موجب خشک شدن ریشه فساد و توطئه شد.

وی افزود: پس از تسخیر لانه جاسوسی و جلوگیری از فعالیت‌های آمریکا، دشمنی این کشور با جمهوری اسلامی ایران فزونی یافت و قطع روابط، تحریم‌های متعدد، جنگ تحمیلی و دیگر اقدامات تا امروز را به همراه داشت.

امام جمعه دماوند با اشاره به جنایت های شیطان بزرگ در حق ملت ایران بیان کرد: آمریکا از گذشته تاکنون هیچ تفاوتی نداشت و فقط گاهی اوقات رنگ و لعاب عوض می‌نماید.، ما رفتارهای آمریکا را در کشورهای همسایه رصد کرده و شاهد توطئه‌ها و جنایت‌های مختلف آن‌ها بودیم.

فتاح دماوندی گفت: جمهوری اسلامی ایران از آنچه که دشمنان به آن فکر می‌کنند قوی‌تر است؛ ابهت آمریکا دیگر شکسته شده و جرات حمله نظامی به ایران را ندارد؛ ما برای پیروز شدن بر آمریکا هیچ وظیفه ای جز قوی تر شدن نداریم و باید از نظر علمی، پژوهشی و اقتصادی پیشرفت کنیم.


انتهای پیام/

 

  • نوشته شده
  • در پنجشنبه 13 آبان 1400
  • توسط روابط عمومی-سعید خانی فرمانداری شهرستان دماوند
  • تعداد بازدید 5