En
تاریخ : سه شنبه 18 آبان 1400
کد 8645

غافلگیری مسئولان دستگاه‌های خدمات‌رسان در مواقع بحران توجیه‌پذیر نیست

فرماندار شهرستان دماوند گفت: غافلگیری مسئولان دستگاه‌های خدمات‌رسان در مواقع بحران توجیه‌پذیر نیست.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان دماوند، مهدی حیدری در نشست ستاد مدیریت بحران شهرستان دماوند اظهار داشت: با توجه به شرایط آب و هوایی شهرستان دماوند، وظیفه راهداری به ویژه در گلوگاه‌ها دوچندان است و هوشیاری مضاعف را می‌طلبد.

وی با بیان اینکه شهرداری‌ها و راهداری باید نقاط ضعف گذشته را مدنظر قرار داده و در اولویت کار قرار دهند، افزود: عملیات نمک‌پاشی در معابر باید بر اساس هشدارهای هواشناسی، مدیریت بحران و تجارب مسئولان در زمان مناسب صورت گیرد تا پاسخگوی مطالبات مردمی بوده و شاهد عدم مدیریت شهری و نارضایتی شهروندان نباشیم.

فرماندار دماوند ادامه داد: غافلگیری مسئولان دستگاه‌های خدمات‌رسان در مواقع بحران توجیه‌پذیر نیست و اتخاذ تدابیر به موقع می‌تواند از بروز بحران جلوگیری کند.

حیدری بیان کرد: تعبیه کیسه‌های نمک در شهرهای پنج گانه باید در دستور کار شهرداری‌ها قرار گرفته و شرایط رفاه حال شهروندان را فراهم کنند، اما در کنار این موضوع، درخواست ما از شهروندان مساعدت در ایام بحرانی در خصوص برف‌روبی درب منازل است تا کمک حال مسئولان باشند.

وی خاطرنشان کرد: با توجه به احتمال بارش‌های سیل‌آسا و آب‌گرفتگی به ویژه در محدوده گیلاوند، بررسی‌های لازم در جهت اتخاذ تصمیمات با هدف کاهش مشکل تردد برای شهروندان در دستور کار شهرداری قرار گیرد.

فرماندار دماوند گفت: در خصوص موضوع احتمال قطعی برق در مواقع بحرانی، شهرداری‌ها با هماهنگی اداره برق در اسرع وقت نسبت به شاخه‌زنی درختان اقدام نمایند تا شاهد قطعی بلندمدت برق نباشیم.

انتهای پیام/
  • نوشته شده
  • در سه شنبه 18 آبان 1400
  • توسط روابط عمومی-سعید خانی فرمانداری شهرستان دماوند
  • تعداد بازدید 5