En
تاریخ : شنبه 22 آبان 1400
کد 8669

در خصوص رنگ بندی کرونا، دماوند قربانی خدماتی است که به شهرستان‌های هم جوار ارائه می دهد

فرماندار شهرستان دماوند گفت: در خصوص رنگ بندی کرونا، دماوند قربانی خدماتی است که به شهرستان‌های هم جوار ارائه می دهد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان دماوند، مهدی حیدری در نشست ستاد مدیریت بیماری کرونا شهرستان دماوند اظهار داشت: خوشبختانه در حال حاضر کشور و به تبع آن شهرستان دماوند شرایط بهتری را نسبت به گذشته تجربه می‌کند، اما نباید ساده‌انگاری در این خصوص، ما را از احتمال بروز خطرات در آینده غافل کند.

وی افزود: بیمارستان سوم شعبان دماوند مرکزیت شرق استان و حتی فراتر از آن را بر عهده دارد، چرا که بعضا بار بیماران از پردیس و لاریجان نیز بر عهده بیمارستان دماوند است.

فرماندار دماوند ادامه داد: دماوند قربانی خدماتی است که به شهرستان‌های هم‌جوار ارائه می‌دهد؛ ارائه خدمات بیمارستان دماوند به شهرستان‌های هم‌جوار، وضعیت رنگ‌بندی شهرستان ما را تحت تأثیر قرار می‌دهد و این در حالی است که بدون احتساب آمار سایر شهرستانها، دماوند وضعیت بهتری از لحاظ رنگ‌بندی کرونا خواهد داشت.

حیدری بیان کرد: انجام پژوهش و تحلیل علمی از بیماران توسط شبکه بهداشت و درمان می‌تواند در کنترل و مدیریت بیماری موثر باشد؛ در این راستا ضمن تقدیر از عوامل شبکه بهداشت و درمان و مدافعان سلامت، از همه مردم شریف شهرستان تقاضا داریم که فرآیند تزریق واکسن را جدی بگیرند تا به چتر امنی در خصوص واکسیناسیون برسیم.

وی تصریح کرد: خوشبختانه شهرستان دماوند جایگاه ممتازی در استان تهران از لحاظ استقبال از واکسیناسیون داشته و از آغاز طرح واکسیناسیون، رتبه نخست را به خود اختصاص داده است؛ علاوه بر در اجرای طرح لکه‌گیری واکسن در روستاها نیز پیش گام بوده است.

فرماندار دماوند گفت: این امر حاصل همراهی خوب مردم و تلاش و پیگیری در حوزه مدیریت ستاد کرونای شهرستان بوده است که امیدواریم با تعامل روزافزون، شاهد اتفاقات بهتری در شهرستان دماوند باشیم.


انتهای پیام/
  • نوشته شده
  • در شنبه 22 آبان 1400
  • توسط روابط عمومی-سعید خانی فرمانداری شهرستان دماوند
  • تعداد بازدید 4