تأیید صحت نتایج انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا توسط هیئت اجرایی

رئیس هیئت اجرایی انتخابات شهرستان دماوند از تأیید صحت نتایج انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا توسط هیئت اجرایی خبر داد.

  • کد خبر: 221957
  • تاریخ خبر: شنبه 5 تير 1400 - 08:59
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان دماوند، مهدی حیدری در نشست مشترک هیئت نظارت و اجرایی انتخابات شهرستان دماوند اظهار داشت: خوشبختانه این دوره از انتخابات در شهرستان دماوند در فضایی آرام برگزار شد که این امر بیانگر همراهی مردم و تلاش و پیگیری همه عوامل اجرایی و نظارت بود.

وی افزود: انتخابات 1400 همگام باسراسر کشور در شهرستان دماوند برگزار شد و کارنامه مشارکت در این شهرستان آبرومند و قابل دفاع بود.

رئیس هیئت اجرایی انتخابات شهرستان دماوند ادامه داد: ضمن تبریک این اتفاق بزرگ، امیدواریم انتخاب‌های صورت گرفته، سرآغاز اتفاقات مثبت در کشور و به تبع آن شهرستان دماوند باشد.

حیدری بیان کرد: بعد از برگزاری انتخابات، شاهد برخی حواشی و اعتراضات هستیم که بعضاً با مضمون احتمال خرید و فروش آرا مطرح شده است.

وی تصریح کرد: پیگیری این موضوع در دستور کار هیئت اجرایی انتخابات قرار گرفت که در بررسی‌های به عمل آمده مستندات قابل اعتنایی وجود نداشت و تخلفی که منتج به تغییر در سرنوشت انتخابات وجود داشته باشد، تشخیص داده نشد؛ بر این اساس اعضای هیئت اجرایی به اتفاق آرا نظر بر سلامت انتخابات اعلام کردند ‌و صحت آن مورد تایید قرار گرفت.

انتهای پیام/