ضرورت اهتمام جدی مدیران برای رفع موانع تولید

فرماندار دماوند بر ضرورت اهتمام جدی مدیران برای رفع موانع تولید تأکید کرد.

  • کد خبر: 322515
  • تاریخ خبر: چهارشنبه 22 دی 1400 - 17:18

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان دماوند، عصر چهارشنبه رضا طاهرخانی، فرماندار شهرستان دماوند به همراه روسای اداره صمت و شهرک صنعتی دماوند، از واحد تولیدی کیمیا شیمی، تولیدکننده ماسک، محلول ضد عفونی و تجهیرات هتلینگ، پروژه در حال ساخت آتش‌نشانی، شرکت تکاب اتصال، تولیدکننده خط لوله، اتصالات پلی اتیلن و نخستین تولیدکننده اتصالات قطر بالای ایران و شرکت کیمیا مکمل آراد، تولیدکننده مکمل های ورزشی و غذایی در شهرک صنعتی آیینه ورزان بازدید کردند.

طاهرخانی، فرماندار دماوند در حاشیه این بازدید ضمن تأکید بر فرمایش مقام معظم رهبری در راستای تحقق شعار سال اظهار داشت: فعالیت هرچه بیشتر واحدهای تولیدی در شهرک صنعتی می تواند در راستای جهش تولید و شکوفائی اقتصادی موثر باشد و با توجه به سیاست های دولت مردمی آیت الله رئیسی، همه باید پای کار بوده و در این خصوص کمک کنند.

فرماندار دماوند بر ضرورت اهتمام جدی تر مدیران برای رفع موانع تولید تاکید کرد و گفت: پشتیبانی و مانع زدائی از تولید سرلوحه تمام برنامه های مدیریت شهرستان خواهد بود.

وی افزود: فعالیت و سخت‌کوشی تولیدکنندگان و صنعتگران کشور در شرایط حال حاضر با وجود تحریمهای ناجوانمردانه، مانند جهاد در هشت سال دفاع مقدس است و ما موظف به پشتیبانی از آنها هستیم.

وی ضمن بازدید از بخشهای مختلف شهرک صنعتی خاطرنشان کرد: یکی از برنامه‌های مهم مدیریت شهرستان، حمایت همه جانبه از بخش تولید و اشتغال است و در این راستا از هرگونه کمکی دریغ نخواهیم کرد.

فرماندار دماوند ضمن بررسی مشکلات تولیدکنندگان گفت: در نخستین فرصت، با برپایی نشست کارگروه رفع موانع تولید، مشکلات تولیدکنندگان و واحدهای صنعتی شناسایی و دسته بندی خواهد شد و به صورت کارشناسی مورد پیگیری قرار می گیرد.

طاهرخانی با تاکید بر استفاده از ظرفیت سرمایه‌گذاران گفت: همه مسئولان باید در راستای تحقق سیاست‌های دولت و نظام مقدس جمهوری اسلامی در جهت رفع موانع تولید پای کار بیایند.