با پیگیری فرماندار شهرستان دماوند درمانگاه شبانه روزی کیلان بعد از 11 سال مجددا فعال خواهد شد/ مردم شهرستان شایسته بهترین خدمات هستند

فرماندار دماوند با بیان این که مردم شهرستان شایسته بهترین خدمات هستند، از فعال شدن درمانگاه شبانه روزی کیلان بعد از 11 سال خبر داد.

  • کد خبر: 322829
  • تاریخ خبر: دوشنبه 27 دی 1400 - 17:06

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان دماوند، رضا طاهرخانی، فرماندار شهرستان دماوند در حاشیه بازدید از درمانگاه شهر کیلان اظهار داشت: ساختمان جدیدی حدود 11 سال پیش در شهر کیلان به منظور ارائه خدمات بهداشتی و درمانی در حال احداث بوده که به دلایل خاصی این موضوع متوقف می‌شود.

وی افزود: در این راستا، امروز نشستی با حضور مسئولان شبکه بهداشت و درمان شهرستان دماوند، شهردار و شورای اسلامی شهر کیلان برگزار شد تا هماهنگی و همدلی بین مجموعه مدیریت شهری و شبکه بهداشت و درمان ایجاد شود.

 


فرماندار دماوند ادامه داد: انتظاری که مردم شهر کیلان سال‌ها برای افتتاح ساختمان جدید درمانگاه شهیده پروین ناصحی دارند، با عنایت خداوند متعال و قول مساعد شورای اسلامی شهر و شهرداری کیلان و شبکه بهداشت قرار شد تا پایان‌ بهمن‌ماه مرمت و بازسازی ساختمان جدید تکمیل شود.

وی گفت: همچنین مقرر شد که این مجموعه بهداشتی و درمانی حداکثر تا پایان سال، با تأمین همه تجهیزات و امکانات مورد بهره‌برداری قرار گرفته و خدمات به صورت شبانه‌روز به مردم شریف شهر کیلان ارائه گردد.