نشست هماهنگی ستاد راهیان نور شهرستان دماوند برگزار شد:

طاهرخانی: راهیان نور یک فناوری و بعنوان یک قدرت نرم در مقابل تهاجم سخت دشمنان انقلاب است

نشست هماهنگی ستاد راهیان نور شهرستان دماوند باحضور رضاطاهرخانی فرماندار شهرستان دماوند، فرمانده سپاه ناحیه مقاومت شهرستان دماوند و اعضای این ستاد در محل فرمانداری برگزارشد.

  • کد خبر: 323419
  • تاریخ خبر: چهارشنبه 6 بهمن 1400 - 15:56

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان دماوند: نشست هماهنگی ستاد راهیان نور شهرستان دماوند باحضور رضاطاهرخانی فرماندار شهرستان دماوند، فرمانده سپاه ناحیه مقاومت شهرستان دماوند و اعضای این ستاد در محل فرمانداری برگزارشد.


دراین نشست فرماندار شهرستان دماوند با اشاره به اهمیت دفاع مقدس گفت: آنچه مهم است نسل دوم انقلاب این مقطع تاریخی و حساس دفاع مقدس را هرگز فراموش نخواهد کرد و سالهای پرافتخار دوران جنگ تحمیلی هرگز نباید از یادها و ذهن ها فراموش شود.


فرماندار دماوند با بیان اینکه راهیان نور انتقال بخش مهمی از تاریخ انقلاب اسلامی و دفاع مقدس است که محصول آن رشادت ها، شهادت ها و از خودگذشتگی های جوانان ایران اسلامی است، که باید به نسل جوان به بهترین شکل انتقال داده شود.


طاهرخانی در پایان بابیان اینکه راهیان نور یک فناوری است و بعنوان یک قدرت نرم در مقابل تهاجم سخت دشمنان انقلاب است،خاطر نشان کرد: بیان خاطرات رزمندگان و شهدا از حضور قهرمانان ملی در دوران دفاع مقدس میتواند جلوه های عمیق این مقاومت را نمایان کند.

دسته بندی ها