بازدید سرزده فرماندار شهرستان دماوند از شهرداری رودهن:

طاهرخانی: بایستی فرصتی فراهم شود تا منابع درآمدی شهرداری پایدار شود/همدلی و همراهی بین ادارات شهرستان باعث پیشبرد اهداف و توسعه شهرستان خواهدشد

صبح امروز رضاطاهرخانی فرماندار شهرستان دماوند، به همراه بخشدار رودهن، و مسئول بازرسی فرمانداری شهرستان دماوند به صورت سرزده از شهرداری رودهن بازدید و از نزدیک پیگیر نحوه انجام امور قرار گرفتند.

  • کد خبر: 323427
  • تاریخ خبر: پنج‌شنبه 7 بهمن 1400 - 12:33

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان دماوند: صبح امروز رضاطاهرخانی فرماندار شهرستان دماوند، به همراه بخشدار رودهن، و مسئول بازرسی فرمانداری شهرستان دماوند به صورت سرزده از شهرداری رودهن بازدید و از نزدیک پیگیر نحوه انجام امور قرار گرفتند.

در این بازدید فرماندارشهرستان دماوند ضمن دیدار با مهردادحنیفی شهردار رودهن، بر لزوم خدمت رسانی به شهروندان فهیم رودهن تاکید، و خواستار ارائه خدمات مناسب و تکریم ارباب رجوع شد.

طاهرخانی با بیان اینکه: برای تاثیر گذاری هرچه بیشتر فعالیت های شهرداری بعنوان یک دستگاه اجرایی و خدمت رسان، همدلی و همرایی باید در همه زمینه های شکل گیرد، چرا که در نهایت نتیجه این همراهی باعث پیشبرد اهداف نظام و پیشرفت و توسعه شهرستان خواهدشد.

فرماندار دماوند جذب سرمایه‌گذار را برای  توسعه همه جانبه شهر  مهم خواند و عنوان کرد: بایستی فرصتی فراهم شود تا منابع درآمدی شهرداری پایدار شود و می‌طلبد در تحقق این موضوع مهم، شهرداری رسالت خود را پرشورتر  از گذشته انجام دهد

گفتنی است در پایان فرماندار دماوند ضمن دیدار چهره به چهره با مراجعان و رسیدگی به مشکلات آنان، از بخش های مختلف شهرداری رودهن بازدید و از نزدیک با پرسنل دیدار و در خصوص مباحث مختلف کاری با آنان به گفتگو پرداخت.

 

 

دسته بندی ها