برپایی میز خدمت در مصلای نماز جمعه آبسرد

با هدف پاسخگویی به مطالبات و درخواست های مردم میز خدمت در مصلای نماز جمعه شهر آبسرد برپا می شود.

  • کد خبر: 323436
  • تاریخ خبر: پنج‌شنبه 7 بهمن 1400 - 16:43

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان دماوند، رضاطاهرخانی فرماندار شهرستان دماوند گفت: با برپایی میز خدمت در مصلای نماز جمعه مسئولان ادارات شهرستان بصورت چهره به چهره با مردم این شهرستان دیدار و از نزدیک با مشکلات آنان آشنا می شوند.

رضاطاهرخانی افزود: برپایی میز خدمت در مکان‌های عمومی مانند نمازهای جماعت و مصلاهای نماز جمعه فرصتی خوبی برای افرادی است که به خاطر مشغله کاری فرصت حضور در ادارات را نداشته که با برپایی میز خدمت بصورت رو در رو مشکلات خود را با مسئولین مربوطه مطرح کرده و راهکار‌ها و راهنمائی‌های لازم برای رفع مشکلات و درخواست‌های آنان ارائه می‌شود.

طاهرخانی  با بیان اینکه برپایی میز خدمت رضایت مندی مردم را در پی داشته است، اضافه کرد: با توجه به اهداف دولت مردمی سیزدهم در جهت حل مشکلات مردمی، طبق برنامه ریزی های صورت گرفته هرهفته در نماز های جمعه شهرهای دماوند،رودهن، وآبسرد میز خدمت با حضور تمامی مدیران ادارات شهرستان برپا خواهد شد و شهروندان میتوانند بدون واسطه و به صورت حضوری به بیان مسائل و مشکلات خود بپردازند .

گفتنی است طبق برنامه ریزی صورت گرفته میز خدمت در روز جمعه مورخ 8 بهمن ماه از ساعت 11:30 با حضور فرماندار شهرستان دماوند و  مدیران تمامی ادارات این شهرستان در مصلی نماز جمعه آبسرد برگزار خواهد شد.

دسته بندی ها