همزمان با پایان تعطیلات عید سعید فطر صورت گرفت

فرماندار شهرستان دماوند از محور های مواصلاتی شهرستان دماوند بازدید کرد

تردد 585٫419 هزار خودرو در محورهای مواصلاتی شهرستان دماوند در ایام تعطیلات عید سعید فطر /میزان سفرها در شهرستان دماوند افزایش یافت

  • کد خبر: 329448
  • تاریخ خبر: جمعه 16 ارديبهشت 1401 - 16:21

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان دماوند، رضا طاهرخانی ظهر روز جمعه در حاشیه بازدید از محور دماوند-فیروزکوه با اشاره به افزایش میزان عبور و مرور خودروها از شهرستان دماوند در ایام تعطیلات عید سعید فطر در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته افزود: میزان سفر ها در شهرستان دماوند نسبت به سال گذشته روند افزایشی را داشته است و ترافیک در روزهای پایانی تعطیلات در محور های مواصلاتی شهرستان دماوند سنگین است.
وی افزود: از روز 12 اردیبهشت ماه سال 1401 تاکنون میزان تردد خودروها از مسیرهای خروجی و ورودی شهرستان  نسبت به مدت مشابه سال گذشته حدوداً افزایش 30 درصدی را نشان می‌دهد.
رضا طاهرخانی گفت: آخرین وضعیت آماری تردد خودرو ها به صورت رفت و برگشت از تاریخ 12اردیبهشت ماه 1401 تا کنون در محور های مواصلاتی شهرستان دماوند حدود 585٫419 مورد تردد خودرو می باشد.
فرماندار شهرستان دماوند در پایان اظهارکرد: برای سفرهای عید سعید فطر پلیس راه  و پلیس راهور در تمامی حوزه استحفاظی شهرستان از ابتدای هفته درآماده باش کامل هستند و این آماده باش تا پایان بازگشت مسافران ادامه خواهد