بازدید فرماندار شهرستان دماوند از بازار شهر دماوند

شهروندان هیچگونه نگرانی بابت خدمات و کالاهای اساسی نداشته باشند/ مشکل چندانی در حوزه کالاهای اساسی وجود ندارد

  • کد خبر: 329516
  • تاریخ خبر: پنج‌شنبه 22 ارديبهشت 1401 - 18:00

طاهرخانی، فرماندار شهرستان دماوند در بازدید از فروشگاه‌های عرضه مواد غذایی اظهار داشت: در تنظیم بازار هماهنگی‌هایی انجام شده و اکیپ‌های نظارت در سطح شهرستان از ساعت 8 صبح تا 10 شب انجام و در کل شهرستان نظارت‌های دقیق به صورت مستمر اجرا می‌شود.
وی افزود: در سطح بازار و نظارت و بررسی‌هایی که انجام می‌شود شهروندان همراهی خوبی در جهت اجرای طرح دولت داشتند.
فرماندار شهرستان دماوند گفت: در زمینه کالاهای اساسی بازدیدهایی از چندین فروشگاه‌های بزرگ سطح شهر دماوند صورت گرفت و مشکل چندانی در حوزه کالاهای اساسی وجود ندارد تنها در برخی ساعات تجمع شهروندان بیشتر بود و به نوعی همه فروشگاه‌ها در نهایت با شهروندان همکاری داشتند.  
طاهرخانی ادامه داد: هماهنگی‌های لازم مجددا انجام شده و روغن و شکر و برنج و کالاهای دیگر به روز وارد شهرستان شده و بین شرکت‌ها توزیع می‌شوند.
وی تصریح کرد: در زمینه گوشت مرغ نیز نظارت‌ها و بازدیدهایی انجام شد، طبق گزارشات مسئولان فروشگاه‌ها مشکل خاصی نداریم و ما اعلام کردیم هرگونه نیازی داشتند هماهنگی کنند و کالاهای موردنیاز بلافاصله به دست فروشگاه‌های سطح شهرستان برسد.
فرماندار شهرستان دماوند بیان کرد: دغدغه مردم دغدغه ما و همکارانمان است و تاکید ما این است که شهروندان هیچگونه نگرانی بابت خدمات و کالاهای اساسی نداشته باشند.