بازدید فرماندار شهرستان دماوند از فروشگاه های زنجیره ای شهر دماوند

طاهرخانی: هیچگونه کمبود اقلام اساسی در شهرستان دماوند وجود ندارد/با فروشگاه های زنجیره ای که در عرضه اقلام اساسی به مردم شهرستان دماوند کوتاهی و تعلل کند بدون اغماض برخورد خواهد شد

  • کد خبر: 329902
  • تاریخ خبر: دوشنبه 26 ارديبهشت 1401 - 12:57

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان دماوند،صبح روز دوشنبه، رضا طاهرخانی فرماندار شهرستان دماوند به همراه سلیمانی بخشدار مرکزی، حیدری، رئیس اداره جهاد کشاورزی احمدی، رئیس اداره صمت و اعضای ستاد تنظیم بازار ضمن حضور میدانی در سطح شهر از فروشگاههای زنجیره ای عرضه موادغذایی بازدید و  نسبت به نظارت و رصد نواقص، کمبودها اقدام و تذکرات لازم را بیان نمود.
گفتنی است این بازدیدها جهت نظارت بر نحوه عرضه اقلام اساسی مورد نیاز مردم انجام شد و به چند فروشگاه زنجیره ای جهت عرضه مناسب اقلام اساسی به مردم شهر دماوند تذکر لازم داده شد.
رضا طاهرخانی در این بازدید گفت در خصوص تامین کالاهای اساسی مردم به ویژه روغن، شکر و .... هیچگونه مشکلی در سطح شهرستان وجود ندارد و در صورتی که هر فروشگاه زنجیره ای در تهیه و عرضه اقلام اساسی مردم شهرستان دماوند، تعلل و کوتاهی کند بدون اغماض با آنان برخورد و نسبت به جمع آوری و پلمپ آن واحد صنفی اقدام خواهد شد.
لازم به ذکر است اطلاع از میزان وجود کالاهای اساسی مورد نیاز مردم، قیمت‌گذاری منصفانه کالاها، نظارت و بازرسی مستمر بر واحدهای صنفی در راستای بهبود وضعیت بازار و ارائه خدمات مطلوب‌تر به شهروندان از اهداف این بازدید بوده است