En
 آرشیو
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

با حضور هزاران نفر از عاشقان حسینی صورت گرفت

برگزاری راهپیمایی جاماندگان اربعین در شهرستان دماوند

برگزاری راهپیمایی جاماندگان اربعین در شهرستان دماوند راهپیمایی باشکوه جاماندگان اربعین حسینی در شهرستان دماوند با حضور هزاران نفر از عاشقان حسینی برگزار شد.
جمعه 26 مهر 1398

شهرداری دماوند ۵ و نیم میلیارد تومان برای فضاهای عمومی مسکن مهر هزینه می کند

شهرداری دماوند ۵ و نیم میلیارد تومان برای فضاهای عمومی مسکن مهر هزینه می کند شهردار دماوند گفت: در توافق شهرداری و راه و شهرسازی این شهرستان مبنی بر بهسازی و آماده سازی معابر اصلی و فضاهای عمومی مسکن مهر مقرر شد ۵.۵ میلیارد تومان توسط شهرداری دماوند به این امر اختصاص یابد.
پنجشنبه 25 مهر 1398

جلوگیری از برداشت غیر مجاز بیش از 69 هزار متر مکعب منابع آب زیرزمینی در دماوند

جلوگیری از برداشت غیر مجاز بیش از 69 هزار متر مکعب منابع آب زیرزمینی در دماوند   مدیر امور منابع آب شهرستان دماوند از انسداد 4 حلقه چاه غیر مجاز و در نتیجه جلوگیری از برداشت بیش از 69 هزار متر مکعب از منابع آب زیرزمینی در محدوده عملکرد این امور خبر داد.
پنجشنبه 25 مهر 1398

به مناسبت هفته تربیت بدنی انجام شد

بازدید فرماندار از اداره ورزش و جوانان دماوند

بازدید فرماندار از اداره ورزش و جوانان دماوند فرماندار شهرستان دماوند به مناسبت هفته تربیت بدنی از اداره ورزش و جوانان این شهرستان بازدید کرد.
پنجشنبه 25 مهر 1398

برخورد قانونی با ۲ واحد سردخانه متخلف در دماوند به‌علت عدم رعایت نرخ نگهداری سیب

برخورد قانونی با ۲ واحد سردخانه متخلف در دماوند به‌علت عدم رعایت نرخ نگهداری سیب با ۲ واحد سردخانه متخلف در منطقه دماوند به‌علت عدم رعایت نرخ نگهداری سیب درختی برخورد قانونی شد.
پنجشنبه 25 مهر 1398

همزمان با اربعین حسینی

مراسم یادمان شهدای روستای مشا دماوند برگزار می‌شود

مراسم یادمان شهدای روستای مشا دماوند برگزار می‌شود همزمان با اربعین حسینی یادمان شهدای روستای مشا شهرستان دماوند برگزار می شود.
پنجشنبه 25 مهر 1398

اجرای عملیات هدایت آب های سطحی در شهر آبسرد

اجرای عملیات هدایت آب های سطحی در شهر آبسرد شهردار به همراه اعضای شورای اسلامی شهر آبسرد از اجرای پروژه ایجاد و اصلاح شبكه جمع آوری آبهای سطحی شهر بازدید کرد.
پنجشنبه 25 مهر 1398

سه چهارم گندم تهران از سایر استان‌های کشور تأمین می‌شود

سه چهارم گندم تهران از سایر استان‌های کشور تأمین می‌شود معاون بازرگانی اداره کل غله و خدمات بازرگانی استان تهران گفت: استان تهران بیش از سه چهارم گندم خود را از دیگر استان‌ها تأمین می‌کند.
چهارشنبه 24 مهر 1398

دماوند بالاترین سرانه آرد در استان تهران را دارد

دماوند بالاترین سرانه آرد در استان تهران را دارد مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان تهران گفت: با توجه به اینکه شهرستان دماوند بالاترین سرانه آرد را در استان تهران دارد، انجام کیل‌گیری در این خصوص حایز اهمیت است.
چهارشنبه 24 مهر 1398

نشست مشترک کارگروه‌های رصد بازار و مقابله با قاچاق کالا در دماوند

نشست مشترک کارگروه‌های رصد بازار و مقابله با قاچاق کالا در دماوند نشست مشترک کارگروه‌های رصد بازار، کالا و خدمات و مبارزه با قاچاق کالا و ارز در شهرستان دماوند برگزار شد.
چهارشنبه 24 مهر 1398