En
 آرشیو
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

شرکت ۱۴۹ نفر داوطلب در آزمون استعدادهای درخشان ورودی پایه هفتم منطقه رودهن

شرکت ۱۴۹ نفر داوطلب در آزمون استعدادهای درخشان ورودی پایه هفتم منطقه رودهن ۱۴۹ نفر داوطلب در آزمون استعدادهای درخشان ورودی پایه هفتم منطقه رودهن شرکت کردند.
پنجشنبه 9 مرداد 1399

دعوت از داوطبان جهادی در طرح همراه با بیمار کرونایی در بیمارستان سوم دماوند/ انجام روزانه 50 سی.تی.اسکن برای بیماران مشکوک به کرونا در بیمارستان سوم شعبان دماوند

دعوت از داوطبان جهادی در طرح همراه با بیمار کرونایی در بیمارستان سوم دماوند/ انجام روزانه 50 سی.تی.اسکن برای بیماران مشکوک به کرونا در بیمارستان سوم شعبان دماوند رئیس بیمارستان سوم شعبان دماوند از دعوت از داوطبان جهادی در طرح همراه با بیمار کرونایی در این مرکز درمانی خبر داد و گفت: روزانه 50 سی.تی.اسکن برای بیماران مشکوک به کرونا در بیمارستان سوم شعبان دماوند انجام می‌شود.
پنجشنبه 9 مرداد 1399

آغاز مرحله دوم رزمایش مواسات و کمک مؤمنانه در آستانه عید سعید غدیر

آغاز مرحله دوم رزمایش مواسات و کمک مؤمنانه در آستانه عید سعید غدیر امام جمعه شهرستان دماوند از اجرای مرحله دوم رزمایش مواسات و کمک مؤمنانه در آستانه عید سعید غدیر خبر داد.
پنجشنبه 9 مرداد 1399

آتش‌سوزی یک هکتار از اراضی و باغات روستای سربندان

آتش‌سوزی یک هکتار از اراضی و باغات روستای سربندان یک هکتار از اراضی و باغات روستای سربندان در آتش سوخت.
پنجشنبه 9 مرداد 1399

دیدار سرپرست بخشداری مرکزی دماوند با امام جمعه شهرستان دماوند

دیدار سرپرست بخشداری مرکزی دماوند با امام جمعه شهرستان دماوند سرپرست بخشداری مرکزی دماوند با امام جمعه شهرستان دماوند دیدار کرد.
پنجشنبه 9 مرداد 1399

بازدید میدانی فرماندار شهرستان دماوند از واحدهای صنفی مختلف در شهر دماوند/ پلمپ یک واحد صنفی قنادی در منطقه گیلاوند

بازدید میدانی فرماندار شهرستان دماوند از واحدهای صنفی مختلف در شهر دماوند/ پلمپ یک واحد صنفی قنادی در منطقه گیلاوند در پی بازدید میدانی فرماندار شهرستان دماوند از واحدهای صنفی مختلف در شهر دماوند، یک واحد صنفی قنادی در منطقه گیلاوند پلمپ شد.
پنجشنبه 9 مرداد 1399

در عید قربان قربانی تب کریمه نشوید

در عید قربان قربانی تب کریمه نشوید رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دماوند گفت: در عید قربان، قربانی تب کریمه نشوید.
پنجشنبه 9 مرداد 1399

بازدید مسئولان شهرستان دماوند از محله ساران در شهر کیلان

بازدید مسئولان شهرستان دماوند از محله ساران در شهر کیلان مسئولان شهرستان دماوند از محله ساران در شهر کیلان بازدید کردند.
پنجشنبه 9 مرداد 1399

۲ کشتارگاه‌ دماوند در عید قربان برای خدمات‌رسانی آماده است

۲ کشتارگاه‌ دماوند در عید قربان برای خدمات‌رسانی آماده است رئیس اداره دامپزشکی شهرستان‌ دماوند گفت: کشتارگاه‌های دماوند و رودهن همزمان با عید سعید قربان آماده خدمات‌رسانی و کشتار بر اساس پروتکل‌های بهداشتی است.
پنجشنبه 9 مرداد 1399

فعالیت ۱۴ کارگروه در حوزه‌های مختلف از هفته آینده/ با نگاه به درون و اتکا به نخبگان هر دو شهرستان می‌توان بر مشکلات غلبه کرد

فعالیت ۱۴ کارگروه در حوزه‌های مختلف از هفته آینده/ با نگاه به درون و اتکا به نخبگان هر دو شهرستان می‌توان بر مشکلات غلبه کرد نماینده مردم دماوند و فیروزکوه در مجلس شورای اسلامی از فعالیت ۱۴ کارگروه در حوزه‌های مختلف از هفته آینده خبر داد و گفت: با نگاه به درون و اتکا به نخبگان هر دو شهرستان می‌توان بر مشکلات غلبه کرد.
پنجشنبه 9 مرداد 1399